A101 aktüel Ramazan Ayı özel fırsatları hız kesmeden sürüyor. Bu haftada da 2 Mayıs günü başlayan indirimlerde Ramazan Ayı indirimleri sizlerle oluyor. “Hayırlı Ramazanlar” sloganı ile gelen sayfada neler olduğuna şimdi daha yakından bakıyoruz. Marmarabirlik markalı zeytin ürünü bu hafta A101’de… Marmarabirlik, ülkemizin zeytin ve zeytinyağı konusunda en tecrübeli ve yetenekli kurumlarından olması sebebi ile tercih edilen bir marka… Bu leziz ürün için tüm detaylar katalogda…Ayıca bu hafta tahin pekmez ayrı ayrı olarak sizlerle oluyor. Bal ürününde de indirim sunan A101 market çok özel kampanyalarını sunmayı 2 Mayıs günü de sürdürecek gibi görünüyor. En baştan bu yana insanların ihtiyaçlarını iyi saptayan A101 market Ramazan Ayı içinde de bu gelenğini sürdürüyor. Çok özek kampanyalar sunan markette özel indirimler ve fırsatları görmek de ayrıca memnun edici… Lafıgüzaf yapmadan artık görselle devam edelim ve aktuel-urunler.com farkı ile yaşayın…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2019 tarihinde, A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...