A101 ile merakla beklenen ürünler görücüye çıkıyor. A101 27 Nisan aktüel ürünleri arasında pek çok yeni indirim Çok Al Az Öde avantajları ile sizlerle olacak. Ürünler arasında özel detaylar sunan market hem çok al hem az öde diyerek kampanyaları ayrı bir boyuta taşıyor. Şimdi bu ürünleri inceleme vakti… Nimet Sütlü Mahlepli Tuzlu Kurabiye 500g 9,75 TL (2 adet fiyatı) olarak gelecek. Bu 27 Nisan ürünlerini incelerken dikkat ettiğimiz husus; çok al az öde fiyatını paylaşmamız… Bu konuya dikkat etmekte fayda var, diyerek tüm diğer indirimler ile devam ediyoruz. Şimdi bir başka kampanya ile devam ediyoruz. A101 AKTÜEL hafta sonunda Dr.Oetker Dark Kakao 100g 8,90 TL (2 adet fiyatı) sunacak. Ayrıca bu hafta indirimlerinde 27 nisan kataloglarında Çerezya Kuru Kayısı / Gün Kurusu 400g 15,95 TL (2 adet fiyatı) olarak sizlerle buluşacak. Leziz ürünlerde Danette Çikolatalı Puding 4x100g 8,95 TL (2 adet fiyatı) olarak raflarda olacak. Ayrıca Cif Sprey Banyo / Mutfak Temizleyici 1 Litre 23,95 TL (2 adet fiyatı) ve Colgate Çocuk Diş Macunu 50ml 5,45 TL (2 adet fiyatı) da bu hafta A101’de… Devamında Vince Şeker Kaplamalı Yer Fıstıklı Sütlü Çikolatalı Draje 45g 3,45 TL (3 adet fiyatı) ve Vince Şeker Kaplamalı Sütlü Çikolatalı Draje 45g 3,45 TL (3 adet fiyatı) ürünleri de A101’de…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2019 tarihinde, A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...