A101 27 Nisan ve 28 Nisan tarihlerinde sizlerle olacak olan ve hafta sonunda özel fiyatları ile kampanyaya doyuracak olan ürünler başlasın… Bu hafta çok özel kampanyalar A101’De… İlk üründe Solo Kağıt Havlu 4'lü ürünü sunulmuş. Normalde 10,95 TL’den satılan ürün 5,95 TL (10 TL ve üzeri üstü alışverişlerde geçerlidir) olarak raflarda oluyor. İndirim için şartları az sonra açıklayacağız. Bir diğer üründe Papia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 8'li 8,95 TL (10 TL ve üzeri üstü alışverişlerde geçerlidir) olarak geliyorken ki bu ürün 17,45 TL’den alıcısına sunulan bir ürün idi, kaçmaz… Ayrıca Doğuş Karadeniz Demlik Poşet Siyah Çay 100'lü 9,95 TL (10 TL ve üzeri üstü alışverişlerde geçerlidir) olarak sunulacak. Bu da 22,95 TL fiyata sahip olan ve diğer bir markette indirimsiz fiyatı ile sunulan bir ürün… Burada 9,95 TL olması gerçekten inanılmaz… Son üründe de Doğuş markalı bir çay ürünü var. Doğadan Geleneksel Karadeniz Rize Çayı 500g 9,45 TL (10 TL ve üzeri üstü alışverişlerde geçerlidir) olarak sizlerle… 15,95 TL’den 9,45 TL’ye inen ürün fiyatı bu ürünü 27 nisan günü alınabilir kılıyor. Aktuel-urunler.com incelemesinde yeni hafta sonlarında görüşünceye dek, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2019 tarihinde, A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...