A101 aktüel ürünlerinde bu hafta 2 Şubat 2017 aktüel ürün fırsatlarına ait detaylar sizlerle olacak. Bu haftanın aktüel a101 indirimlerinde bulunan ve yeni haftasında çok konuşulacak muhteşem fırsatlar sunan bu muhteşem markette ilk olarak Kiwi KVC-4105 elektrikli süpürge sizlerle oluyor. 99,95 TL fiyata sahip olan üründe otomatik kablo sarma fonksiyonu da bulunuyor. Ayrıca toz torbası dolu uyarısı göstergesi ve 2 adet kağıt toz torbası ile geliyor. Yüksek emiş gücüne sahip üründe 2 yıl da garanti sunulmuş. Ayrıca 13 TLx8 taksit seçeneği de sunan ürün taksitli olarak da alınabiliyor. Bir diğer üründe ise kaymaz taban halı var ve 29,95 TL fiyata sahip. Ürün 100x150cm yıkanabilir olarak gelirken farklı renk ve desenlerde sunuluyor. Aynı şekilde 80x120cm yolluk ürünü de 19,95 TL olarak A101 2 Şubat 2017 aktüel ürünlerinde sizlerle oluyor. A101 aktüel ürün kataloglarında yer alan ve bu haftayı çocuklarınız için de önemli kılan ürünler de var. Oyuncak ürünleri A101 ile gelirken oyuncak kurbağa kule, 3lü çıngırak, oyuncak halkalı ördek ve kaplumbağa lazımlık sizlerle oluyor. Son olarak ise Varta 4lü ince/kalın piller de indirime giriyor. Kaçırmayın, üzülmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Ocak 2017 tarihinde, A101 2 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...