A101 aktüel ürünler kataloğunda 2 şubat 2017 fırsatları yine çok konuşulacak. Bu haftanın yıldızlarını sizlerle buluşturacak olan A101 markette çok konuşulacak ürünler var. Temizlik ürünlerinden tutun da hazır gıdalara kadar geniş ürün grubu sizlerle olacak. Feast dondurulmuş ıspanak/fasulye/bezelye ürünleri 2,45 TL adet fiyatı ile geliyor. Bir diğer üründe ise Feast dondurulmuş tatlı küp soğan ürününü 1,95 TL olarak sunuyor. ABC 5L çamaşır yumuşatıcısı ise 8,95 TL olarak A101 markette sizlerle olacak. Kotex hijyenik ped çeşitleri ise 11,95 TL adet fiyatı ile A101 markette yerini alıyor. Ayrıca bu hafta Finish ürünlerinde de önemli indirimler var. Detayları katalog görselinden incelemenizi öneririz. Bebeto ürünleri ile de A101 2 ŞUBAT aktüel ürünleri fırsatlarını sunuyor. A101 2 Şubat aktüel ürün sayfalarının ürünlerinde Master Chips ürünlerinden 2 farklı lezzet de sizlerle olacak. Kekikli cips ve alışılan patates cipsi bu muhteşem ürünlerden bazısı olarak sizlerle. Ayrıca Lipton demlik poşet kış çayı ürünü de 48li olarak 6,95 TL fiyatı ile sizlerle. Bu haftanın A101 aktüel ürün katalogları önemli indirimlerini aktarmış olduk. İlerleyen zamanlarda sizlerle daha detaylı ve geniş bir katalog incelemesi sunmak dileği ile, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ocak 2017 tarihinde, A101 2 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 2 Şubat Aktüel Ürünleri Kataloğu – Aldın Aldın” için 4 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...