A101 2 Şubat 2017 aktüel ürün kataloglarını incelemeye devam ediyoruz. Bu haftanın A101 aktüel yeni indirimleri Perşembe günü fırsatlarında muhteşem detaylar var. Değişen A101 broşür tasarımı ile daha net olarak görünen ve daha dikkat çeken bu sayfalar yine çok konuşulacak… Bebeto ürünleri ile bizlerle olacak olan A101 markette süper fırsatlar var. İlk olarak bu hafta Bebeto yumuşak şeker 80g 1 TL olarak sizlerle. Aynı markalı olarak Bebeto renkli kısa yumuşak şeker 90g 1 TL’den satılıyor. Devamında Bebeto yoğurtlu meyve sulu yumuşak şeker çeşitleri 100g 1,25 TL’den satılacak bir ürün olurken Bebeto pompito blisterli yuvarkak sakız 43g 0,75 TL fiyatı i le A101 markette yerini alıyor. A101 aktüel ürünlerinde ayrıca Bebeto candy crush karışık meyve aromalı sakız 36g 0,75 TL’Den satılacakken bir diğer üründe Bebeto fast food yumuşak şeker 30g 0,45 TL olarak sizlerle olacak. Bu hafta Chips master kekikli patates cipsi 92g 2,45 TL’den Chips master patates cipsi 2x100g 3,45 TL’den alıcısına sunuluyor. Son olarak ise Lipton demlik poşet kış karışımı bitki çayı 48'li 6,95 TL fiyatı ile bu haftanın aktüel a101 2 şubat indirimleri olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazlasını bir sonraki sayfa ile izleyebilir, detaylı inceleme yapabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Ocak 2017 tarihinde, A101 2 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...