A101 aktüel 30 ocak aktüel ile 3 şubat aktüel tarihleri arasında geçerli en güncel indirimler sizlerle. A101 2 şubat sayfasına ek gelen bu hafta sayfalarındaki ürünler 30 ocak – 3 şubat arası satılıyor ve bu sayfadakiler ikincisi %50 indirimli olarak geliyor. Ürünleri tek tek ve detaylıca incelemeden önce bu ürünlerin hafta içinde indirimde olduğunu hatırlatırız. Bu sayfada incelediğimiz ürünlerin ikincisinde yapılan %50 indirimleri sizler için parantez içlerinde belirttik. Detaylar ile başlıyoruz. İlk olarak Ovadan karacadağ pirinç 2 kg 5,95 TL(ikincisi %50 indirimli) olarak sizlerle oluyor. İkili alımda iyi fiyatlar sizleri bekliyor. Danet dana evlik fermente sucuk 400g 13,84 TL (ikincisi %50 indirimli) olarak gelirken bir diğer üründe Lezzine olgunlaştırılmış ezine inek tam yağlı beyaz peynir 600g 11,96 TL (ikincisi %50 indirimli) olarak satılıyor. Yine ikili alımlar yapmalı ve bu indirimlerin de indirimini kazanmalı… Gillette mach 3 yedek tıraş bıçağı 2'li 11,93 TL (ikincisi %50 indirimli) olarak satılacak bir ürün olurken bir diğer ürün olarak Abc konsantre çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri 750ml 2,96 TL (ikincisi %50 indirimli) sizlerle oluyor. Ayrıca Çerezya premium ayçekirdeği 200g 2,44 TL (ikincisi %50 indirimli) ve son olarak ise yılların eskitemediği lezzet Saray susamlı bisküvi 4x90g 1,20 TL (ikincisi %50 indirimli) olarak sizlerle oluyor. Bu haftanın aktüel a101 ürünleri gerçekten çok iyi. Bir diğer sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Ocak 2017 tarihinde, A101 2 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...