A101 30 Ocak 2017 ile 3 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan muhteşem ürünler geliyor. Haftanın Yıldızları sloganlı sayfada yer alan önemli fırsatlarda bu hafta yok yok. İkincisi %50 indirimlerin geçerli olduğu ve haftanın yıldızlarının yer aldığı sayfada inanılmaz ürünler var. Doğuş siyah filiz çay 1kg ürünü %10 indirimli fiyatı ile 17,95 TL’den sizlerle olacak. Yöremce şeker fasulye 1kg ürünü de %20 indirimli fiyatı ile tam 8,75 TL’den geliyor. Bu haftanın önemli fırsatlarında piliç taşlık kg fiyatı 6,35 TL’den geliyor. Peynes tam yağlı taze beyaz peynir 1kg ürünü de %20 indirimli olarak geliyor ve 8,35 TL olarak sunuluyor. Birşah süzme yoğurt 900gr ürünü de %21 indirim ile 4,95tl ‘den sizlerle olacka. Aktüel Ürünler olarak sayfa devamını da inceleyelim. Sayfa devamında ikincisi %50 indirimli çeşitli fırsatlar da var. Ovadan Karacadağ pirinç 2kg ürünü 5,59 TL’den satılacak olup bu üründen ikinci kez aynı alışverişte aldığınızda ikincisi %50 indirimli olarak geliyor. Bu hafta ayrıca temizlik ürünleri ve çeşitli gıda ürünleri de sizlerle olacak. Bu hafta a101 aktüel ürünleri 2 şubat sayfası ek fırsatlarını inceledik. Devamında daha detaylı incelemeler sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ocak 2017 tarihinde, A101 2 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...