A101 aktüel ürün fırsatları yine gözlerinizi dört açtırıyor. A101 2 temmuz 2015 aktüel fırsatları kataloğunun 1. sayfasını aktarıyoruz. Bu sayfada 5 parça ürün var. A101 Samsung Galaxy S5 Mini G800 ürünü ile ortalığın tozunu attırıyor. 899,00 TL’den satışa çıkan bu ürün 4,5 in. HD Super Amoled ekrana, 16GB dahili hafızaya, 8MP arka + 2MP ön kameraya, android 4.4 kitkat işletim sistemine, parmak izi tarayıcısı özelliğine sahip. 2 yıl Samsung garantisi ile gelen bu ürün kaçmaz. Ayrıca Sandisk 16 GB OTG usb 3.0 bellekte sizlerle. Bu sayfada Flying KM-112 Metal USB fan, Flying Ice-11 Notebook soğutucu ve Hometech FULL HD IPTV’li HT1200 uydu alıcı ürünü hediye HDMI kablosu ile beraber sizlerle. A101 2 temmuz kataloğunun bu sayfasında dikkatleri toplayan ürünler listelendi. Daha fazlası ve daha fazla detayı ise a101 katalogundan görebilirsiniz. Unutmayın, A101 aktüel fırsatları aktüel-urunler.com’dan takip edilir. Stoklarla sınır olan bu ürünleri kaçırmamak için erkenden A101’e gitmelisiniz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Haziran 2015 tarihinde, A101 2 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...