A101 2 temmuz aktüel fırsatları kataloğunun 2. sayfası ile birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu sayfada pek çok gıda ve temizlik ürünü bir arada verilmiş. Özel fiyatlı ürünlerden, %29lara varan indirimli ürünler de bu sayfada yerini almış. Dana/Dana-Kuzu kıyma, köfte çeşitleri, piliç döner, piliç nuger, fermente dana sucuk, ÖZEL FİYAT tabaklı bütün piliç, dana kokteyl sosis ürünleri indirimli fiyatları ile sizlerle. A101 fırsatlarının bu haftaki 2. sayfasında ayrıca Ariel konsantre 4kg deterjan, tuvalet kağıdı, ıslak havlu, şampuan çeşitleri ve Dalin de yer alıyor. Devam edecek olursak; bay boxer ve bayan 3'lü slip de burada. Ayrıca Vera ayçiçek yağı, baldo pirinç, yoğurt, kaşar peyniri, dondurulmuş patates, Çaykur siyah çay (sarı paket), 5L su çeşitleri, çam balı, kurabiye gofret ve bebek ek gıdası ürünleri de 2 temmuz 2. sayfasından geliyor. A101 aktüel ürünleri 2 temmuz fırsatlarının 2. sayfasını aktardık. Sıradaki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Haziran 2015 tarihinde, A101 2 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...