A101 2 temmuz 2015 aktüel ürünler kataloğu yeni fırsatlarla sizlerle. A101 aktüel ürünlerinin 3. sayfasında bu hafta sizlere pek çok ürünü aktaracağız. Akülü arabadan içecek ürünlerine kadar pek çok ürün sizlerle olacak. Şimdi detaylara geçelim. A101 Akülü araba ürünü 299,00 TL'den geliyor ve bu üründe şu özellikler dikkatleri çekiyor: 100x39x45cm ebatlı, 2-6yaş arası uygun, 6V 7 AH akü, 3km hız, korna, vites ile ileri geri gitme ve emniyet kemeri. Bu ürünün dışında tek kişilik fitted set, çift kişilik nevresim, kilim, çekyat örtüsü, oyuncak tamir çantası, 1000+1000 puzzle, spor ayakkabısı bay, bay baskılı t-shirt, oda spreyi çeşitleri, hepsi 1 arada bulaşık makinesi kapsülü, dolap ferahlatıcı 3'lü, 3'lü lavabo ve küvet süzgeci, oda kokusu çeşitleri, hava ferahlatıcı çeşitleri, Dimes markalı 100% karışık meyve suyu Premium, %100 nar suyu, 100% karışık meyve suyu Xpress, tarçın - karanfil aromalı içecek, tahıllı karışık meyveli içecek, şeftali aromalı Ice Tea, limonata şekerli ve şekersiz seçenekleri ile a101 aktüel 2 temmuz 2015 3. sayfası bu hafta sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Haziran 2015 tarihinde, A101 2 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...