A101 20 ağustos 2015 perşembe günü satışa çıkacak olan ürünler sizlerle buluşuyor. Harika ürünler ve harika fiyatların yer aldığı bu kataloglarda A101 yine adına yakışır ürünleri sizlerle adına yakışan fiyatlar ile sunuyor. Tam manası ile "süper indirimler" sunan A101 bakın bu hafta yeni kataloglarında sizler ve bizleri hangi a101 aktüel ürünleri ile buluşturuyor... İlk sayfada A101 yine geleneği bozmuyor ve şaşırtacak kadar büyük bir indirim yapıyor. Samsung 55JU6070 UHD Smart Led TV ürünü 55 inç (139cm) ebatı, dahili uydu alıcılı, 4K çözünürlüğe sahip (3840 x 2160), Wifi ve pek çok özellikli bu akıllı televizyon piyasa fiyatının yaklaşık %20 altına yani 2700.00 TL'ye sizinle. Ayrıca bus ayfada 8 GB ve 16 GB seçenekleri ile Toshiba micro SD kart ürünü de sizlerle ve Toshiba USB bellek 8GB ve 16 GB seçenekleri ile burada. Premier hepa filtreli süpürge de sizlerle. "Kampanya stoklarla sınırlı olup, ürünler her markette bulunmayabilir." etiketli ürün bölümünde ise ayrıca Atlas çantalı akülü 18V matkap vidalama, Atlas 500W darbeli matkap, Osram enerji tasarruflu ampul, Atlas 4,8 V çantalı şarjlı tornavida ve silikon tabancası ürünleri sizlerle. İşte o a101 aktüel 20 ağustos sayfası.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Ağustos 2015 tarihinde, A101 20 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...