A101 20 ağustos aktüel fırsatlarının 2. sayfasında bir klasik haline gelen karışık ürünlere sahip bir düzeni var. Bu sayfada ise yok yok. İnanılmaz fiyatlarla satılan hem markalı hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler her kesimden insanı a 101 markete davet ediyor. A101 20 ağustos kataloglarında Pril bulaşık makinesi tableti 14'şü hepsi bir arada, Dixi ahşap temizleyici ürünü ikincisi %55 indirimli olarak sizlerle. Kürdanlı diş ipi, diş ipi ürünü ve 10lu burun bandı da a101 aktüel 20 ağustos ikinci sayfasında sizlerle. Bitmedi, sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezlerinden kafeinsiz Coca Cola, Dimes light meyve nektarı, şekersiz şeftali aromalı Lipton soğuk çay, sıkma portakal suyu ürünü, Akmina maden suyu ürünü de sizlerle. Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi ürünü de burada. A101''in bu sayfasındaki diğer ürünler ise şöyle; Dr.Oetker Mug Cake, Superfresh dondurulmuş mini pizza, dondurulmuş tavuk çeşitleri ve dondurulmuş kıymalı/peynirli karadeniz pidesi sizlerle. Ayrıca Kühne markalı olarak turşular ve SEK süt ve süt ürünleri de bu sayfada a101 aktüel ile sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Ağustos 2015 tarihinde, A101 20 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...