A101 ile cazip indirimler geliyor. A101 marketin hafta sonu kataloglarında neler var, hangi ürünler 15 Aralık günü indirime girecek ve hangi ürünlerde ne gibi fırsatlar olacak, tüm soruların yanıtını verdiğimiz A101 15 Aralık detaylarında Haftanın Yıldızları, Aldın Aldın ve Çok Al Az Öde gibi avantaj kataloglarından bahsettik. Şimdi ise size muhteşem bir duyuruda bulunalım. %20 indirime ne dersiniz… A101 bugün 15 Aralık ile 21 Aralık tarihleri arasında %20 indirimli ürünlerin listesini yayınladı. Bu listede ne mi var, bir sürü plastik ürün var… TÜM PLASTİK ÜRÜNLER %20 İNDİRİMLİ fiyatı ile A101’de sizlerle… Hata ve yanlış yok, A101 tarafından yapılan duyuruda sosyal medya sallanıyor, haber siteleri ne yapacaklarını şaşırdı(!) (yalan içerik ve haber değeri olmayan spamlara devam etseler de…) Tüm bunlara yanıtı veren A101, özel bir sayfa ile geldi. 15 Aralık günü başlaması planlanan bu özel indirimden faydalanmak için son tarih 21 aralık… Fiyat etiketlerine dikkat etmek koşulu ile mutlaka siz de bu fırsatlara yakından bakın. Plastik ürün ihtiyacınız varsa kaçırmayın, üzülmeyin…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Aralık 2018 tarihinde, A101 20 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...