A101 15 Aralık çok al az öde indirimleri ile bu hafta yine çok cazip… Bu haftanın A101 aktüel hafta sonu başlangıçlı ve 21 Aralık’a dek sürecek indirimlerinde neler var yakından bakalım. İlk üründe: Piliç Göynük Köfte 2 adet aldığınız taktirde ürün başı 6,95 TL olarak sizlerle oluyor. Ayrıca sayfada Dardanel Ton Balığı alındığında ürün 14,95 TL olarak sizlerle olacak. Bu hafta A101 katalogları ve indirimlerinde 200 ml Birşah Krema 2 adet alındığında ürün başı 6,50 TL olarak raflarda yerini alıyor. 15 ARALIK 2018 kataloğunda hafta sonu itibarıyla Dido Çikolatalı Gofret de 4 adet alımda muhteşem uygun fiyatı ile markette… Ayrıca sayfada Cosby Box Oyuncaklı Sakız da 3 adet alımda indirimli fiyatı ile dikkat çeken bir diğer A101 aktüel ürünü oluyor. Siz de İndirimlerden faydalanmak istiyorsanız 15 Aralık ile 21 Aralık tarihleri arasında çok da gecikmeden A101’e gidin. Ürünler stoklarla sınırlı olduğundan acele etmekte biraz fayda var… Bu haftanın indirimli ürünlerinde arıca Mistral Peçete 3’lü alımda özel fiyatı ile raflarda oluyor. Cazip fırsatlarında son üründe A101 çok al az öde kataloğunda Dove Şampuan Çeşitleri 2 adet alımda muhteşem fiyatı ile raflarda… Daha fazlası için takibe devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Aralık 2018 tarihinde, A101 20 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...