A101 15 Aralık - 21 Aralık aktüel ürün kataloglarında önemli fırsatlar var. Bu haftanın önemli indirimlerinde neler olduğunu merak eden A101 müşterilerinin uğrak yeri Aktüel Ürünler sitesi; (Türkiye’nin En İyi Aktüel Ürünler Sitesi) ilk fırsatta Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti sunuyor ve fiyatına da 23,95 TL diyor… Devamında Fairy Bulaşık Deterjanı sunan market bu ürünü de 7,95 TL’den raflarına yerleştiriyor. En iyi indirimlere sahip markette Fax Sıvı Sabun Çeşitleri ise 10,95 Tl olarak sizlerle buluşuyor. Market kataloglarında 15 aralık günü 7,5 kg Tursil Konsantre Toz Deterjan 31,95 TL’den alıcısına sunulurken bir diğer kampanyalı üründe 3 litre Bingo Yüzey Temizleyici 11,95 TL olarak markette yerini alıyor. A101 market katalogları ve yeni hafta indirimlerinde 4 litre Bingo Renkli Sıvı Deterjan 24,95 TL fiyatı ile ayrıca sizlerle oluyor. Son üründe de önemli bir detay var. 5 litre Vernel Çamaşır Yumuşatıcı 14,95 TL fiyatı ile markette muhteşem bir indirime sahip olarak yer alıyor. Daha fazlasını merak ediyorsanız Aktüel Ürünler’i takip edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Aralık 2018 tarihinde, A101 20 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...