A101 aktüel ürünleri hafta sonu efsane fırsatları sizlerle olacak. 15 eylül 2018 a101 hafta sonu ürünlerinde bu hafta pek çok ürün sizleri bekliyor. Ancak muhteşem bir üründe muhteşem bir fiyat da sizleri bekliyor. Görülmemiş duyulmamış fırsatlar ve fiyatlar sunan market yine adından söz ettirecek. Nestle Crunch Patt bar çikolata 10x30g 5,45 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) ürünü parantez içinde de belirtildiği üzere sizlerle… Normalde 10,00 TL gibi bir fiyat ile alıcısını bekleyen bu ürün için 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak ve bu alışverişi de 15 eylül 2018 ile 20 eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirmek yetiyor… 5,45 TL’den alınabilecek olan bu ürün için şimdiden herkes heyecanlı… Lezzetli mi lezzetli olan bu çikolata için 10’lu paket avantajını da unutmamak gerek… Efsane A101 indirimleri efsane ürünler ve efsane fiyatları ile sizlerle. 15 Eylül cumartesi başlanacak fırsata 21 Eylül market kapanana dek devam edilecek. A101’in yaptığı açıklama bu yönde, daha fazlasını A101’den öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Eylül 2018 tarihinde, A101 20 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...