A101 15 Eylül hafta sonu aktüel ürünlerinde bu hafta önemli indirimler var. Cazip fiyatları ile müşteri dostu olan A101 ,manav ürünleri ile herkesi sevindirecek. 15 EYLÜL ile 21 EYLÜL tarihleri arasında geçerli olacak olan fırsatlara yakından bakalım. İthal muz kg özel fiyatı ile sizlerle. Bir diğer indirimde ayrıca Kavun kg özel fiyatı ile sizlerle. Ayrıca bu hafta indirimleri Soğan kg özel fiyatı ile de geliyor. Market indirimleri ve fırsatlarında Patates kg özel fiyatı ile sizlerle. Özel fiyatları ile sizlerle olacak olan A101 market File sarımsak 250g özel fiyatı da sunuyor. Son ürünlere doğru ayrıca Limon kg özel fiyatlı olarak ve Domates kg özel fiyatlı olarak sizlerle… A101 aktüel ürünleri 15 eylül fırsatlarını incelemeye devam ederken bu hafta indirimli ürün ve kampanyalarında sizlerle. A101 market aktüel detayları manav ürünleri bu şekilde sizlerle. A101 açıklamalarında haftanın yıldızlarında detay devam ediyor. Cumartesi’den Cuma’ya kadar herkes manav ürünlerinde ÖZEL FİYATLI ürünler ile sevinecek. Cazip indirimleri tek tek açıkladık. Yakın zamanda fiyatları ile de gelecek olan A101 herkesi şaşırtmayı sürdürecek. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Eylül 2018 tarihinde, A101 20 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...