A101 20 haziran aktüel ürünleri ve yeni indirim katalogları yayınlanmaya devam ediyor. Bu haftanın aktüel ürünleri a101 market sayfalarında çok özel kampanyalar var. Gıda ve temizlik ürünlerinde harika fiyatlat ve harika ürünler sizlerle olacak. A101 market ürünlerinde ilk olarak temizlim ürünleri dikkatleri çekiyor. A101 20 Haziran 2019 indirimlerini görmeye devam... Rinso markalı ürün ile fırsatlara başlayan market Rinso toz deterjanı 37.95 tl fiyatı ile sunuyor. Ayrıca temizlik denince akla ilk gelen Domestos Ultra Çamaşır Suyu 5 L olarak sizlere sunuluyor. Bu fırsat ürününün 25,45 TL olarak satıldığını duyunca çok şaşıracaksınız. Temizlik malzemelerinde herkesin bir favorisi vardır. ABC Sıvı deterjan ise 18,95 TL olarak kampanyada... Bir başka ürün ise Viking yüzey temizleyici 8,95 TL olarak kataloglarda baş köşede yerini aldı. Bu marka ise A101 marketlerde çokca gördüğünüz markalardan... Kullananlar bizlere memnuniyetlerini yorum olarak iletebilir. Böylece almak isteyenler için bir fikir oluşabilir. A101 aktüel katalogları için detaylı incelemelerimiz devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Haziran 2019 tarihinde, A101 20 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 20 Haziran Temizlik Aktüel Ürünleri” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...