A101 20 Haziran 2019 Perşembe kataloglarını hala görmediniz mi? A101 aktüel de bu hafta harika ürünler var. Sizler de ihtiyacınız olan ürünü yakından görmek istiyorsanız bu görseller tam da istediğiniz kalitede... Haftanın ilk kampanyalı ürünü Zigon Sehpa 3'lü 99,95 TL olarak satışa sunulmuş. Bu harika ürün misafirlerinizi ağırlamakta sizlere büyük kolaylık sağlayacak. Üstelik bu ürün çok şık ve ucuz fiyatlı... Bir diğer ürün Katlanabilir Masa 69,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünün ebatlarını ve rengini merak ediyorsanız aşağıda yer alan görseli inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu hafta A101 aktüel de bakın ne var... Piknik Seti 22,50 TL, Saklama Kabı 3'lü 9,50 TL, LAV Kilitli Cam Saklama Kabı 720cc 8,95 TL, LAV Kilitli Cam Saklama Kabı 1150cc 11,50 TL ve Narenciye Sıkacağı / Nofrost Saklama Kabı 1,75 TL olarak satışa sunuluyor. Bu haftanın ürünleri oldukça güzel görünüyor. Bu kataloğun son indirimli ürününü de sizlerle paylaşalım... Ahşap Kaşıklar 3 TL olarak A101 20 Haziran kataloglarını süslüyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2019 tarihinde, A101 20 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...