A101 aktüel ürün kataloglarında bulunan harika indirimlerde bu hafta bakalım neler var. A101 15 Temmuz günü başlayacak indirim listesine bu hafta öyle bir ürün ile geldi ki 10 TL ve alışveriş yapmak ve bu ürünü indirimli olarak almak için can atacaksınız. A101 15 Temmuz 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta ilk olarak 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere YUDUM AYÇİÇEK YAĞI 2 LİTRE ÜRÜNÜ 16,90 TL yerine 10,95 TL’den geliyor. Yani aslında beş litre fiyatına 2 litre alıyorsunuz. Bu gerçekten harika. A101 market indirimlerinde yer alan ve detaylarına baktığımız sayfayı a101.com.tr’den referans alarak sunduk. Bu ürün belli ki çok satacak bu yüzden 15 Temmuz günü bu ürünü almayı unutmamanızı tavsiye ederiz. A101’in ayrıcalıklı avantajları ve kampanyalı ürünlerinde yer alan fırsatları görmek ve değerlendirmek için alışveriş listenizi tutmayı unutmayınız… A101 market 15 Temmuz – 21 Temmuz indirimlerini anlattık. Daha fazlası için takip etmeye devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Temmuz 2017 tarihinde, A101 20 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...