A101 15 Temmuz 2017 ile 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimleri sunmaya devam ediyor. A101 market indirimlerinde bulunan bu hafta indirimlerinde neler var bakalım. Magnum mini çeşitleri 6x60ml ürününden ikili alım yaptığımızda ikinci ürün %50 indirimi ile gelecek. A101 diğer bir üründe Mini Noggerçeşitleri 8x60ml ürününde de ikili alımda indirime gidiyor. A101 market indirimlerinde dondurma fırsatlarında ayrıca; Cornetto Mini Disc 6x60ml ürünü de var. Bu ürün bu yazın modası olmuş gibi görünüyor ve bu üründe de ikili alımda indirim var… Algida Maraş usulü dondurma çeşitleri 750ml ürünü de ikili alımda indirimli olarak sizlerle. Bu yazın vazgeçilmez ürününden biri de Algida Carte d’Or Classic çeşitleri 950ml ürünü… Bu üründe de indirim ikili alımda sizlerle. A101 market dondurma fırsatlarında Viennetta 800ml ürünü de ikili alımda indirimli olarak gelirken son olarak Miskos kağıt helva 45gr ürünü de ikili alımda %50 indirimli olarak sizlerle. A101 market hafta sonu başlayan ve 28 temmuza kadar süren indirimlerini anlattık. Daha fazlası için resmi sayfadan detaylara bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Temmuz 2017 tarihinde, A101 20 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...