A101 15 Temmuz 2017 ile 21 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan ikinci alımda indirimler sunan ürün listesini yayınladı. Bu listeyi detaylıca inceleyeceğiz. Bu haftanın A101 aktüel ürün kataloglarına detaylıca bakacağız. İlk olarak Muratbey tam yağlı taze kaşar peyniri 500g ve Kemal kükrer %100 nar ekşisi 250ml sunulmuş. Bir diğer üründe Dr.nar %100 nar ekşisi 250ml var. Ayrıca Dimes %100 sıkma portakal suyu 250ml ürünü ile devam eden sayfada ayrıca ve açıkça Patos acı baharat çeşnili / baharat çeşnili mısır cipsi 134g sizlerle. A101 15 Temmuz cumartesi başlayacak olan a101 aktüel hafta sonu indirimlerinde muhteşem fiyatları ikili alımda geçerli yapmış. En azından bu sayfa için bu durum geçerli. Peki başka ne sunmuş. A101.com.tr’den edinilen bilgiye göre Ülker haylayf şekerli bisküvi 4x64g sizlerle iken Silk&blue bayan desenli slip 3'lü ve son olarak ise Mendiva ıslak havlu 101’li sizlerle. A101 hafta sonu indirimlerinde bulunan harika fırsatlar ve detaylı indirimlerde yer alan en önemli fırsatlar bu şekilde. A101 marketin yeni indirimleri için kaldığımız yerden devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Temmuz 2017 tarihinde, A101 20 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...