A101 15 Temmuz 2017 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri bu hafta fırsatlarında bulunan muhteşem kampanyalar hafta sonunda sizlerle. A101 aktüel ürünleri yeni indirimlerinde bulunan haftanın yıldızlarında ilk olarak yer alan ürüne bakacak olursak Cp/keskinoğlu piliç kokteyl sosis 500g sizlerle. Diğer bir üründe ise Birşah süzme yoğurt 900g yer almış. A101 marketten yapılan katalog açıklamsında devamında Lipton yellow label tea siyah çay 1kg (1 litre lipton ıce tea hediye) ürünü sizlerle oluyor. Bu haftanın a101 aktüel ürünleri yeni indirimlerinde Olips mentol ve okaliptüs aromalı sert şeker 28g ve Tofita çilek aromalı yumuşak şeker 47g gibi ürünleri de sizlerle olacak. A101 aktüel hafta sonu indirimleri yeni kataloglarında Hanımdan hazır tatlı ekler 240g ve Kekspır dondurulmuş çikolatalı sufle 2x100g ürünün yanı sıra Çokça barbunya pilaki 400g da sizlerle. Ayrıca Kavun özel fiyat ve Colgate sinsitive sensifoam diş macunu 75ml ürünü ile devam eden sayfada son olarak Narsprin genel amaçlı temizlik sıvısı 5 litre var. A101 15 Temmuz 2017 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta bu şekilde indirimler sunulmuş oldu. A101 marketin diğer sayfalarını incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Temmuz 2017 tarihinde, A101 20 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...