A101 20 & 27 Temmuz 2017 perşembe'den perşembeye aktüel fırsatlar sayfalarında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu haftanın harika indirimlerinde bulunan ürünlerde ilk olarak Hı-level 32" uydu alıcılı hd led tv ürünü sizlerle oluyor. Ürün oldukça kaliteli... %12 gibi bir uygun indirim oranına sahip. Bir diğer üründe ise Vestel venus e2 çift sim cep telefonu var. Bu ürün ise %9 indirime sahip. Ayrıca 16 jant bisiklet ürünü de yaklaşık %17 indirim ile sunulmuş vaziyette 20 temmuz itibari ile... A101 market indirimlerinde Piknik mangalı, Orgaz çok amaçlı ocak sacı, Lüks osmanlı ocağı ürünleri de unutulmamış. Sayfada Közmatik bile var... A101 market 20 temmuz & 27 Temmuz arası geçerli indirimlerde Melamin tepsi, Lav ayaklı meşrubat bardağı, Zorluteks çift kişilik jakarlı yatak örtüsü takımı, Örme masa örtüsü de indirimde... Son ürünlerde ise Attlas tornavida seti 41 parça sizlerle ve son olarak ise Kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap da muhteşem bir indirim ile A101 markette oluyor. Daha fazla 20 & 27 temmuz indirimi için ilerleyen günlerde daha detaylı bir inceleme metni hazırlayacağız. O zamana kadar bol indirimli günler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Temmuz 2017 tarihinde, A101 20 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...