A101 20 Temmuz 2017 aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirimler ve yeni fırsatlar sizlerle oluyor. Bu haftanınn aktüel a101 sayfalarında adından ilk söz ettirmesi beklenen ürünü Kumtel KB 6000 termostatlı barbekü... Bu ürün fiyat olarak oldukça makul. Kalitesi ve kullanımı da oldukça başarılı. Alıp kullanmak isteyenlerin tercih etmesi gerekir diye düşünüyoruz. A101 marketin sunduğu fırsatların devamında Yuvarlak / kare servis tabağı, Yuvarlak / kare pasta tabağı ve Yuvarlak / kare çukur tabak ürünleri de var. Bu ürünlerden de anlaşılıyor ki mutfak ürünleri sayfası dememizin sebebi bu... A101 sosyal medyada çok konuşuluyor ve bu ürünleri de insanlar arasında çok sık paylaşılıyor. Bu sebeple hemen tükenmesi söz konusu olabiliyor. Almak için acele etmek gerekebilir. Devamında ise Kayık tabak, Kare kase, Bardak ürünleri de var. Ek olarak sayfada Hobby life piknik sepeti, Papilla kızartma tenceresi, Kiwi kk-3310 kablosuz su ısıtıcı, Üç tekerlekli pazar arabası ürünleri de unutulmamış. A101 market indirimleri 20 temmuz itibari ile geçerli perşembe fırsatları ürünleri bu şekilde... Daha fazlasını A101'in bir kaç gün sonra detaylıca afişe edeceği sayfalardan görebiliriz. Ayrıca basılı görsellerde Mistral kağıt havlu 12'li, Mistral tuvalet kağıdı 32'li, Rexona deodorant 150ml, Pantene şampuan 550ml+550ml, Bingo konsantre toz deterjan 10 kg, Fakir ahşap temizleyici 1 litre, Çiçeğim ultra çamaşır suyu 4 kg ve son olarak Highgenic genel amaçlı köpük temizleyici 750ml ürünleri de var.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Temmuz 2017 tarihinde, A101 20 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...