A101 aktüel ürün katalogları hafta sonu indirimleri yayınlandı . A101 16 Eylül 2017 aktüel ürün katalogları hafta sonu yeni indirimlerinde muhteşem fiyatlar sunmuş. Neler sunmuş, neleri hangi muhteşem indirimlerle karşılamış detaylara bakalım. A101 16 Eylül 2017 aktüel ürün hafta sonu fırsatlarında Bu hafta A101 market Ovadan pilavlık Colrose pirinç 1000gr ürünü ile indirimlere başlamış. Diğer bir fırsatta ise A101; Birşah homojenize yoğurt 3kg sunmuş. Gerçekten güzel fiyatlar sunan A101; Milkten krem peynir 500gr ile devam ederken ayrıca Cipso patates cipsi çeşitleri 3x36gr ürününü de sunmuş. A101 hafta sonlarını “Haftanın Yıldızları”nı sunarken ayrıca Hero Baby bebek ve küçük çocuk ek gıdası 125gr ve Eti susamlı çubuk kraker 111gr de sunmuş. Ek olarak özel fiyatı ile Patates (16-17 Eylül arasında özel fiyatlı) sunmuş. Son iki üründe ise Axe bat Edt çeşitleri 50ml ile ve Calgon kireç önleyici 500gr ürünü de sunuyor. A101 aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirimli ürünler ve harika fırsatlar yer alıyor. A101 indirimli ürünleri ve fırsat dolu yeni kampanyalarını incelemeye devam edelim. Devam ettikçe indirimin kralını görelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Eylül 2017 tarihinde, A101 21 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...