A101 aktüel 21 Haziran 2018 perşembe katalogları ortalığı kasıp kavuruyor. İndirimlerinde neler var sorusunun yanıtı niteliğinde olan incelememizde bakınız hangi ürün ile başlıyoruz, görelim: Mobetto 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap sunan market bu hafta 21 Haziran günü Singer Promise 1408 dikiş makinesi de sunuyor. Sevilen ürünün ardından Tek kişilik pike ve Çift kişilik pike de sizlerle oluyor. Ayrıca Silk&Blue bayan siyah tayt, Silk&Blue bayan dantelli pijama takımı gibi kampanyalar da sunan A101 Piknik seti, Çerezlik de sunuyor. Devamında mutfak ürünlerinde ise Figürlü krep tavası, 3 çekmeceli organizer de sizlerle. Bu hafta kampanyalarında Gölgelikli salıncak, katlanabilir kamp sandalyesi, Katlanabilir kamp taburesi, Kale piknik termos, İki kişilik hamak da sizlerle. Düğün ve kına günlerine girdiğimiz günlerde JWIN MK-1144 elektronik org, JWIN mikroskop, JWIN teleskop , JWIN Tef, de sizlerle. Universal plates seti de sunan market ayrıca Muya bay ayakkabı da bulunduruyor. Son ürünlerde Muya bayan ayakkabı ve son olarak ise Çocuk ayakkabı sizlerle oluyor. Daha fazla 21 Haziran incelemesi için devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...