A101 aktüel ürün katalogları bu hafta indirimlerinde SEG SDF 2451M derin dondurucu ürünü sizlerle olacak. Muhteşem üründe detaylara daha yakından bakacağız ve bu haftanın indirimli ürünlerini A101 katalogları gözüyle inceleyeceğiz. Ücretsiz teslimat ve kurulum fırsatını bünyesinde barındıran ürün VESTEL servis güvencesi ile 7 iş günü içinde teslimatı yapılma garantisine sahip… 2 adet dondurucu bölme + 4 adet dondurucu çekmeceye sahip üründe 4 yıldızlı derin dondurucu ve değişebilir kapı yönü açılışı var… 6 Çekmeceli olan bu ürün için A101 220 Litre BRÜT hacim sunmuş. Bonus, Maximum ve World kredi kartlarına taksit avantajına da sahip olan ürün için de A101’in bu ay sonuna dek sürecek 6 taksite kadar VADE FARKSIZ PEŞİN FİYAT, 12 ay için ise vade farkına katlanmak sureti ile taksit avantajı var. A+ enerji sınıfına sahip olan SEG SDF 4251M Derin Dondurucu için ürün ebatları da görselde dondurucu üzerinde gösterilmiş. Bu hafta Aldın Aldın yine çok iyi ve A101 bu haftayı da oldukça kaliteli indirimler ile dolduruyor. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...