A101 21 Haziran aktüel ürünleri Perşembe katalogları bu hafta indirimleri gıda indirimleri ile geliyor. Lezita piliç döner 500gr ürünü bu hafta sizlerle. Torku Dondurulmuş Cızbız Köfte 390g ile devam eden gıda ürünü fırsatlarında Torku Dana Kangal Fermente Sucuk 2x225g da sizlerle oluyor. Bu hafta katalogları spor indirimlerinde Karadem Bergamot Aromalı Siyah Çay 500g de sizlerle oluyor. A101 market indirimli ürünlerinde Pınar Labne 750g ve Chips Master Klasik 162g de sizlerle. Aldın Aldın indirimli kataloglarında Perşembe itibarıyla Chips Master Yoğurt ve Mevsim Yeşilli 160g de sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde bulunan fırsatlarda Ülker Oneo Aromalı Sakız Çeşitleri 30,6g de sizlerle. Aldın ALDIN sloganı ile gelen market Nutzz Patlamış Mısır Çeşitleri 90g de sunmuş. Bir diğer indirimli üründe Torku Limonata 1 Litre de sunan A101 market ayrıca Birşah Ayran 300ml sunmuş. Bu hafta adeta indirim ve kampanyanın ne demek olduğunu A101 yine herkese öğretti… Marketin katalogları ve indirimlerinde bu hafta başka neler olduğuna daha yakından baktığımız yeni görsel incelemeleri ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...