A101 21 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli indirimler var. İlk üründe Aldın ALDIN temizlik indirimlerinde ABC Yüzey Temizleyici 2,5 litre ürünü sizlerle oluyor. Bir diğer indirimli üründe ise Pril Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5 Kg var. Bu hafta katalogları ve indirimlerinde Fairy Bulaşık Deterjanı 2x1350ml de sunan A101 market ayrıca Parex Trend Mikrofiber Cam Bezi 2'li sunmuş. Muhteşem indirimli ürünlerinde A101 market temizlik spotlarında Pril Bulaşık Makinesi Parlatıcı 475ml da sunmuş. Raflarında muhteşem fırsatlar sunan market ayrıca Sleepy Ultra Hijyenik Ped Gece 22'li de sizlerle. Bu hafta kampanyalarında bulunan indirimli fırsatlarda Eti Form Çubuk Kraker Çeşitleri 50g muhteşem fiyatı ile geliyor. Önemli bir indirimde ise ayrıca Altınkılıç Kefirli Probiyotik Yoğurt Çeşitleri 150g de sizlerle. Son üründe ise S&W Meyve Kokteyli 439g A101 MARKET ile sizlerle. A101 21 Haziran 2018 efsane fırsatları için yakın takibe devam edelim. Bu haftayı fırsatları ile dolduran A101’e teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel 21 Haziran Temizlik Spot Aldın Aldın Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...