A101 aktüel 21 Haziran 2018 Perşembe indirimleri sizlerle olmaya başladı. BU hafta A101 market indirimlerinde önemli ürünler var. İlk önemli üründe SINGER Promise 1408 dikiş makinesi ürünü var. 8 değişik dikiş ve dekoratif desen, 5mm genişliğinde zikzak yapabilme olanağı, 4 adımda ilik açabilme özelliği ve pek çok farklı özellik sunan ürün kaçmaz… 2 Yıl SINGER garantisine sahip olan ürün için A101 taksit avantajını da konuşturmuş. Bu hafta indirimlerinde tek kişilik pike ürünü 150x220 cm de sunulmuş. Çift kişilik 180x220cm pike de bu hafta A101 markette yerini alacak diğer bir aktüel fırsat… Ranforce yastık kılıfı 2’li ürünü de 50x70cm 2 adet olarak sizlerle. Silk&Blue bayan dış giyim kapri tayt ürünü de sunan market son üründe ise Silk&Blue bayan dantelli kapri pijama takımı sizlerle. A101 market indirimleri bu hafta fırsatlarında önemli kampanyalar sunmuş görünüyor. Özellikle dikiş makinesi ürünü için talep oldukça yoğun diye düşünüyoruz. Çok fazla takip eden kullanıcının olduğu ürün için acele etmekte büyük fayda var… Fiyat olarak emsalsiz olan ürün için kaçmaz… Daha fazla indirim ve kampanya için incelemelere devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...