A101 16 Haziran 2018 ile 22 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan (2018 yılı) EFSANE fırsatlarını açıkladı. Bu hafta 2 ürün muhteşem fiyatı ile herkes tarafından konuşulup alınacak gibi görünüyor. Cazip indirimin ne demek olduğunu açıklar nitelikte olan bu ürün indirimlerinden faydalanmak için ise şart şu: 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak (kampanyalı ürün alımları hariç, detaylar görselde açıklanmış.)… Peki hangi ürünleri hangi fiyata alıyoruz? Dove şampuan 400ml ürünü için 11,50 TL satış fiyatı olduğunu herkes bilir… Bu ürün için A101 4,95 TL fiyatını belirtmiş… Ayrıca YUDUM Omega 3 bitkisel karışım sıvı yağ 2 lt ürünü de 17,50 TL’den 12,95 TL’ye iniyor… İndirim ne demek ve ne anlama gelir gibi soruların yanıtı niteliğinde fırsatlar sunan markete sonsuz teşekkürler… Dove şampuan ve Yudum yağ ürünleri için 16 Haziran günü 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak ve stoklarla sınırlı olan bu ürünlerden talep etmek gerek… Teşekkürler haftanın ve hafta sonunun yıldızı A101… Yine indirimin tanımını yaptın…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...