A101 16 Haziran 2018 ile 22 Haziran 2018 tarihleri arasında muhteşem indirimler sunuyor. Daha önce pek çok indirim inceledik. Ancak bu denli genel bir indirim incelemedik… A101 indirimde abartıyı çok seviyor… Biz de seviyoruz tabi ki… TÜM MOBİLYA ÜRÜNLERİ %15 İNDİRİMLİ… Sloganı ile gelen sayfada çeşitli ürün görselleri sıralanmış. Markette bulunan mobilya ürünlerinde %15 indirim sunan market adeta indirimi genelliyor… Ülkemizin 7000 marketi ile en büyüğü olan A101; 16 Haziran hafta sonu itibarıyla mobilya ürünlerinde de %15 İndirime gidiyor. Harca harca bitmez derken slogandan öte gerçeği yansıtan A101 Aldın Aldın ve hafta sonu indirimleri ile de çok başarılı olmaya devam ediyor. Sosyal medyayı sallayan A101 indirimleri 16 Haziran ile 22 HAZİRAN arası sizlerle oluyor. Bu hafta kampanyalarında daha fazla ne var ve hangi indirimler A101 markette, görelim ve inceleyelim. Şimdilik indirim fırsatlarını inceledik. Daha fazla detay yer aldıkça incelemelerimize devam edelim. Teşekkürler A101, indirimlerin yine harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...