A101 market kataloglarında özel indirimler yer almaya ve memnun etmeye devam ediyor. Bu haftanın aktüel ürünlerinde A101 hafta sonu Doğuş Karadeniz Demlik Poşet Çay 100’lü sunuyor. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan bu üründe 23,90 TL fiyat yerine 10,95 TL fiyat bulunuyor. Ancak bu indirimden faydalanmanın bir şartı var. Oldukça makul bir şart… 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak… Siz de 10 TL ve üzeri alışveriş yapın Doğuş Karadeniz Demlik Poşet Çay 100’lü ürününü 16 Kasım 2019’da 23,90 TL yerine 10,95 TL’den alın. Hafta sonu kataloglarını inceledik. Kısaca tüm sayfalara değinecek ve değerlendirme yapacak olursak; bu hafta çok al az öde kapsamında özellikle maden suyunda fiyat çok iyi… Zaten demlik poşet çay fırsatını kaçırmamakta fayda var. Ek olarak sayfalarda A4 kağıt 1 top 14,95 TL’den satıldığından o da kaçmaz. Soğan, mandalina, domates de özel fiyatı ile geleceğinden bakmakta büyük fayda var. A101 kataloglarının 16 kasım indirimlerinde diğer fırsatlar için de bir alışveriş listesi hazırlamak şart…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2019 tarihinde, A101 21 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...