A101 markette çok al az öde kampanyaları kapsamında 16 Kasım 2019 günü özel indirimler yer alıyor. B haftanın özel ürünlerini sunan A101 market kaliteyi konuşturuyor. İlk üründe Beypazarı Maden Suyu 200ml 14 TL (20 adet fiyatı) ile geliyor. Normal fiyatı tekli anlamda daha yüksek iken 20 adet alımda indirim var… Diğer üründe de bir gazoz var. Serinoba Gazoz 250ml 6,25 TL (6 adet fiyatı) ile raflarda… A101 aktüel ürünleri kataloğu Danet Dana Dilimli Salam 60g 6,45 TL (3 adet fiyatı)’den Eti Form Tahıllı Buğday Patlağı 41g 3 TL (3 adet fiyatı)’den satılıyor. 21 Kasım kataloglarının devamı olan 16 Kasım 2019 hafta sonu kataloglarında Dido Bitter Çikolatalı Gofret 37g 3 TL (3 adet fiyatı) olarak satışa hazır… Son üründe ise Flormar Oje Full Color Çeşitleri 7,50 TL (3 adet fiyatı) olarak ayrıca sizlerle… A101 market katalogları ve kampanyalarında özel indirimler ve kaliteli fiyatlar var. 16 Kasım aktüel ürünlerini detaylıca anlattığımız hafta sonu indirimlerinde Çok Al Az Öde avantajlarını inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2019 tarihinde, A101 21 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...