A101 21 Mayıs 2015 aktüel ürünler kataloğu bu hafta birbirinden farklı ve güzel ürünleri sizlerle buluşturuyor.

A101 aktüel kataloglarının 1. sayfasında bu hafta yine yok yok. Tam bir elektronik ürün sayfası niteliğindeki bu sayfada Nexon 39'' Smart Uydu Alıcılı LED TV ürünü duvara asma aparatı hediyesi, 2 HDMI, 1 USB girişi, Scart, internet tarayıcı özelliği, HD uydu alıcısı / DVB-T/C/S2 (MPEG4), PC IN (VGA üzerinden), USB üzerinden medya oynatabilme, Düşük enerji kullanımı ve 2 yıl VESTEL güvencesi ile 799,00 TL fiyatı ile sizlerle. Ayrıca miniuyd alıcısı Hometech Neo Gold 105 ürünü 37,50 TL fiyatı ile alıcısını bekliyor. Devam... Acura konuşan tansiyon aleti AC 493 ürünü de 29,95 TL ve son olarak SUNNY SN7SPRM02 dik durabilen süpürge ürünü kablo sarma bölgesi, dikey park özelliği, ergonomik tutma sapı, toz torbasız kullanımı, yıkanabilir filtreli ve toz haneli, max++ 1200Wat motor gücü, 1600mmss motor emiş gücü, 2 L toz kapasitesi ve 2 kg ağırlığı ile oldukça makul bir fiyata yani 59,90 TL'ye sizlerle. A101 aktüel diğer sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Mayıs 2015 tarihinde, A101 21 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...