A101 aktüel 21 Mayıs 2015 kataloglarında piknik havası var. 21 mayıs perşembe kataloğunun 2. sayfasında yine tam anlamı ile ihtiyaca yönelik ürünler sizlerle.

Havaların ısınması ile kendimizi dışarı attığımız şu günlerde piknik vazgeçilmezini unutmadık. Bu sayfada pek çok piknik ürünü var. Piknik termosu, çok amaçlı ocak sacı, meşe mangal kömürü (oldukça iyi), piknik mangalı + ahşap saplı ızgara, sofra bezi, çantalı piknik örtüsü, hamak, osmanlı ocağı, saklama kabı 3'lü seti, maşa, mangal yelpazesi, bardak, kaseler, kayık tabak çeşitleri, piknik sepeti, sürahi, 2'li bıçak seti, plastik 10'lu tabak, plastik 10'lu çatal, plastik 25'li şeffaf bardak, pipet 50'li, kase çeşitleri ve daha fazla ürün bu sayfada. Eğer pikniğe çok giden birisi iseniz bu ürünler oldukça makul fiyata sizlerle. Yaz ve bahar denilince akla gelen ilk aktivite için bu kadar uygun fiyatlı ürünler a101 sayesinde sizlerle. 21 mayıs 2015 perşembe günü a101'e gidip bu ürünlerden satın almayı imal etmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Mayıs 2015 tarihinde, A101 21 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...