A101 aktüel ürün kataloğunun 21 mayıs 2015 tarihli 4. sayfası ile gelecek haftanın a101 kataloglarını aktarmaya devam ediyoruz. Bu sayfa örtü adına pek çok şeyi içerisinde barındırıyor.

Kilim ürünü 120x180 cm akrilik, güneşlik 250x210 cm, buldan çekyat örtüsü farklı renk seçenekleri ile, çok amaçlı tek kişilik yatak örtüsü farklı desen seçenekleri ile, çok amaçlı battal boy yatak örtüsü farklı desen seçenekleri ile, Dekorama PVC masa örtüsü farklı renk ve desen seçenekleri ile, halı hurcu 2 farklı boy seçeneği, makinede yıkanabilirliği ve farklı renk seçenekleri ile,dolgulu veya dolgusuz dantelli slip sütyen takımı farklı renk ve beden seçenekleri ile, bay ayakkabı ürünü 40-44 numara seçenekleri il ve bayan Modal Soket çorap Silk&Blue ürünü farklı renk seçenekleri ile sizlerle a101 21 mayıs 4. sayfasında buluşuyor. İndirimli alışverişin adresi A101 bu haftayı yine süper indirimlerle devam ettiriyor ve sizleri perşembe günü marketlerine bekliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Mayıs 2015 tarihinde, A101 21 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...