A101 21 Mayıs 2015 aktüel ürünler kataloğu perşembe fırsatlarında 5. sayfa yani son sayfa ile bu haftanın hafta içi fırsatlarını bitirip diğer fırsatlarına geçeceğiz.

Burada "Keskinoğlu lezzetleri A101 fırsatlarıyla Buluştu." sloganlı sayfa sizlerle. "Üç kuşaktır değişmeyen önceliğimiz; Sizsizniz!" sloganlı markanın pek çok ürünü bu sayfada indirimde. Keskinoğlu piliç büfe salam, Keskinoğlu dilimli piliç salam, Keskinoğlu piliç uzun sosis, Keskinoğlu piliç kangal sucuk, Keskinoğlu piliç nuget, Keskinoğlu piliç döner, piliç burger, piliç kebap, piliç köfte çeşitleri ( Piliç kadınbudu köfte 200g, piliç kasap köfte 200g, piliç köfte 160g ), Schnitzel pane, Keskinoğlu piliç arnavut ciğeri ürünleri lezzet dünyası Keskinoğlu markası A101 fırsatları ile geliyor. Yüzde 20'ye yakın indirimlerle piliç ürünlerinizi 21 mayıs günü A101'den satın alabilirsiniz. Bu haftanın a101 aktüel ürünlerinin sonuna geldik. Sıradaki sayfada hafta sonu indirimlerini bulacaksınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Mayıs 2015 tarihinde, A101 21 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...