A101 21 Nisan aktüel ürün haberlerinin yeni bir sayfası ile karşınızdayız ve incelemelerimizi devam ettiriyoruz. A101 fırsatlarının 5. Sayfasında muhteşem ürünlerde muhteşem fiyatlar devam ediyor. 21 nisan Perşembe günü bakın bu sayfada hangi ürünler sunuluyor, işte detaylar… 2 litre Vione köpük sabun, Colgate ağız bakım suyu etkili diş macunu, Sansiro vücut spreyi çeşitleri, Ritm gelinlik şeklinde koku kesesi ürünleri bu sayfanın başında yer alıyor ve fiyat olarak çok iyiler. Karper sade yağlı üçgen eritme peyniri ve Milkten sürülebilir lor ürünleri de bu sayfada. Nimet dondurulmuş patates, Mançi dondurulmuş su böreği Ülker Yupo yumuşak şeker çeşitleri, Candymaker's meyveli lolipop şeker, Golden palm ezme meyve çeşitleri, Sincap susamlı yer fıstığı, Cheetos buz devri tatlı-acı biber aroma çeşnili mısır çerezi, Doritos ateş acı biber aroma çeşnili mısır cipsi, Cheetos karışık peynir/biftek ve soğan/ketçap aromalı mısır çerezi gibi ürünlerde bu haftanın muhteşem A101 aktüelleri olarak karşımızda. Fuse tea şeftali aromalı buzlu çay 4lü, Bomb-X enerji içeceği ve Doğuş demlik poşet çay 100'lü + bergamotlu demlik poşet çay ürünü de bu sayfada.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Nisan 2016 tarihinde, A101 21 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...