A101 23 Nisan Hafta Sonu Kaçığız sayfasını da detaylıca inceleyelim. Bu sayfada 23-24 Nisan tarihli ürünler sizlerle olacak. Hem müthiş indirimler hem de müthiş ürünlerin bir arada olduğu bu sayfada bakalım neler var neler… “Tüm dana sucuk ürünlerinde %25 indirim” sloganı ile sunulan sayfada İkbal dana parmak sucuk 500gr, 350gr Cumhuriyet dana kangal fermente sucuk, Danet dana evlik fermante sucuk, İkbal dana kasao sucuk 400gr, dana dilimli sucuk 350gr İkbal, Baştacı dana mangal sucuk 360gr, İkbal dana parmak sucuk 180gr, Şahin dana kangal sucuk 250gr, İkbal dana kangal sucuk 250gr, Cumhuriyet dana kangal fermente sucuk 250gr, İkbal dana baton sucuk 250gr ve son olarak Pınar Aç Bitir 90gr dana sucuk bu sayfanın leziz dana sucukları olarak karşımızda… Üstelik %25 indirimli olarak… A101 hafta sonu kaçığız sayfasının sloganı ile uyumlu süper ürünler sunarken yine kaliteden ödün vermeyerek müşterisini memnun ediyor. Hem kalite hem fiyat ile Sevilen A101 indirimleri bu yolla sevilmeye devam edecek gibi görünüyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Nisan 2016 tarihinde, A101 21 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...