A101 aktüel 23 nisan katalogları aktüel ürünleri ile incelememiz tüm hızı ile sürüyor. Tam sayfa inceleme ve tam sayfa detayın yer aldığı konumuzda Milkman ve Mabel ürünleri A101 tarafından sunulmuş ve biz de incelemeye alıyoruz. Milkman markalı olarak sunulan ürünlerde; Yoğurt sütü 3 litre, sıkılabilir krem peynir 310gr, 150 gr krem peynir, 200gr labne peynir ve 30gr parmak peynir ürünleri Milkman markalı olarak sizlerle. Hem leziz hem de Ar-Ge’si iyi yapılmış ürün ve tasarımlar olarak görüyoruz. Lezzeti de oldukça iyi. Bir başka ürün grubunda ise A101 23 nisan cumartesi günü Mabel çikolata ürünlerini sunuyor. Fındıklı Beyoğlu çikolatası, Antep fıstıklı Beyoğlu çikolatası, Bitter Beyoğlu çikolatası, Sütlü Beyoğlu çikolatası ürünleri Mabel markalı ve 90gr olarak sunulmuş. Antep fıstıklı çikolata, bitter çikolata, sütlü çikolata Mabel Gold, sütlü çikolata Mabel ve nane aromalı şekerli sakız ürünleri de bu sayfada yerini alan A101 fırsatları olarak sunulmuş. Detay ve ürün bilgisi için görsellere bakabilir veya resmi A101 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Nisan 2016 tarihinde, A101 21 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...