A101 aktüel haftaya harika bir başlangıç yaptı. A101 21 Şubat kataloglarını görmek bizleri çok heyecanlandırıyor. Sizlerin de çok merak ettiği katalogları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu hafta A101’de harika ürünler var. Hep beraber bu muhteşem kampanyaları incelemeye başlayalım. FULL HD SMART LED TV sizlerle buluşmaya geliyor. Bu haftaya damgasını vuran diğer bir ürün ise SEG marka Çamaşır ve Bulaşık Makineleri, kaçıranlar için sevindirecek bir haber… Çamaşır Makinesi 1.299,00 TL ve Bulaşık Makinesi 999,00 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca bu ürünlerin yanında SEG Derin Dondurucu 1.099,00 TL’ye satılıyor. Bu harika üçlü fırsatı kaçıranlar çok üzülecek. İhtiyacı olanlar, yeni ev eşyası alanlar, öğrenciler, atanan öğretmenler için dev fırsat ayağınıza geldi. Çok uygun bir fiyata A101 marketler de bulabileceğiniz ürün 21 Şubatta sizlerle olacak. Taşınabilir Mobil Şarj Cihazı 39,95 TL fiyatı ile takipçilerini bekliyor. USB Bellek 29,95 TL ve Hafıza Kartı 29,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Bu harika ürünleri incelemeye devam ediyoruz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Şubat 2019 tarihinde, A101 21 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...