A101 bu hafta çok büyük sürprizleri ile sizlere kapılarını açıyor. A101 21 Şubat kataloglarına sayfamızda yer verdik. Daha öncede A101 markette indirimde olan ve çok fazla talep gören ürünler A101 aktüelde yine sizlerle… Beyaz eşya ürünlerinde de çok memnun eden A101 aktuel kataloglarında bakın neler var? SEG SCM 9100 Çamaşır Makinesi 1.299 TL olarak sizlerle olacak. 15 program kapasiteli olan bu ürün çok kullanışlı… Ayrıca LED göstergeye sahip olması ürünü cazip kılıyor. Bu harika ürünü başka yerde bu fiyata bulmak oldukça zor… SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi 999 TL olarak A101 aktüel de yerini alıyor. Bu ürünün özelliklerine bakacak olursak… 12 L su tüketimi sağlıyor. Ayrıca zaman erteleme özelliği de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde hayatınız kolaylaşacak. 21 Şubat kataloglarında yer alan son kampanyalı ürün ise SEG SDF 2451M Derin Dondurucu 1.099 TL olarak satışa sunuluyor. Derin dondurucu almayı düşünenler 21 Şubat aktüel ürünlerini incelemeden geçmesin. İstediğiniz ürün kapınıza kadar geldi. Daha fazlası için devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Şubat 2019 tarihinde, A101 21 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...