A101 17 haziran aktüel ürünlerinde bu hafta ikincisi %50 indirimler devam ediyor. A101 Hayat Su 5lt ürünü ile başladığı indirim listesinde Dorbi yaş maya 4x42gr ürününü de sunuyor. 17 Haziran günü başlayacak ve 23 Haziran’a dek sürecek indirimli fırstalarda İkbal/Başyazıcı dana parmak fermente ürünü de ikili alımlarda indirimli olarak sunulmuş. A101 aktüel 17 haziran katalogları hafta sonu indirimlerinde bulunan diğer bir ürün ise Danone/Sütaş meyveli yoğurt 500gr ve bu ürün için orman meyveli ve çilekli seçenekli sunulmuş. A101 sayfalarında Inflame enerji tasarruflu ampul 23W – 20W ürünleri de varken son olarak ise Finish hepsi 1 arada bulaşık makinesi tableti 44lü sizlerle. A101 market indirimleri ve fırsatlarında bulunan tüm detayları aktarmaya çalışıyoruz. Son olarak belirtmek gerekir ki bu A101’İN sunduğu ürünlerin indirim tarihi ve şekli: 17 Haziran-23 Haziran tarihleri arasında stoklarla sınırlı olmak üzere geliyor ve bu sayfa için ikinci alımlarda %50 indirim kampanyası söz konusu oluyor. En son bilgi için a101.com.tr'den gerekli sayfalara bakmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Haziran 2017 tarihinde, A101 22 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...