A101 17 haziran katalogları hafta sonu indirimlerinde bu hafta haftanın yıldızlarını raflara çağırmaya devam ediyor. İndirimlerin efendisinden baş döndüren fırsatlar devam ediyor, demek hata olmaz. A101 17 Haziran aktüel ürün hafta sonu indirimlerinde bu hafta Baştacı/Beşler dana döner 250gr ürünü %10 indirimli olarak geliyor. Marmarabirlik kuru sele siyah zeytin 400gr ürünü de %21 indirimli olarak geliyor. Tarabya yöresel peynir çeşitleri 250gr ürünü de %17 indirimli olarak raflarda sizlerle. A-101 market 17 haziran – 23 haziran hafta sonu başlangıçlı indirim sayfalarında ayrıca çörekotu 80gr Diyar sizlerle. Balin Antep fıstıklı çikolatalı draje de sizlerle %17 indirimli olarak buluşacak. Sevilen ürün Çerzya soslu mısır 150gr ürünü de %18 indirimli fiyatı ile A101 marketlerde. Xroll bisküvi çikolata kremalı 10x30gr ürünü de %15 indirimli olarak A101 marketlerde sizlerle. A101 hafta sonu 17 haziran indirimleri bu şekilde bir sayfa ile başladı diyebiliyoruz. A101 marketin ilerleyen günlerde açıklayacağı yeni kataloglarda neler sunacağı şimdiden merak konusu olurken incelemelerimiz devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Haziran 2017 tarihinde, A101 22 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...