A101 22 haziran aktüel ürün detaylarında temizlik ürünleri bu hafta sizlerle oluyor. A101 marketin bu haftaki temizlik ürünleri indirimlerinde bulunan detaylara bakacak olursak; ilk olarak Pril bulaşık makinesi 78’li tableti Hepsi 1 arada sizlerle. Omo sıvı çamaşır deterjanı 2700 ml Omo Black + çamaşır yumuşatıcı 1440 ml Yumoş da indirimli fiyatı ile geliyor ve Yumoş hediyeli… A101 market indirimerinde CİF krem lavabo ve fayans temizleyici 2x750ml + Domestos Ultra çamaşır suyu 750ml sizlerle. Parex mikrofiber cam bezi 2’li ürünü de bu hafta sizlerle. A101 bayram temizliği yapacaklara harika indirimli ürünler sunmaya devam ediyor. Biz de a101.com.tr’den öğrendiğimiz bilgiler ışığında görsel incelemeleri yapmaya devam ediyoruz. Hobby şampuan/saç kremi çeşitleri 600ml ürünü de bu hafta A101 MARKETTE… Mendiva ıslah havlu 3x101 adet ürünü de inanılmaz fiyatı ile sizlerle. Son ürünlerde ise Girly Talk deodorant 75ml ve Nouveau desenli peçete 16’lı/20’li ürünleri de indirimli olarak sizlerle oluyor. Daha fazlası için resmi bağlantıya bakmanızı tavsiye ederiz. Görsel incelemeleri ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Haziran 2017 tarihinde, A101 22 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...