A101 aktüel ürünleri 22 haziran fırsatları bu hafta indirimlerle sizlerle olmaya devam ediyor. Dana kavurma ile başlayan sayfanın incelemesi ile sizlerleyiz. Torku dana kavurma 250gr ürünü sizlerle olacak ilk ürün. Aytaç çemeni sıyrılmış pastırma da bu hafta sunulan gıda fırsatlarından biri olarak karşımızda… Dr. Oetker dondurulmuş 3 etli pizza ürünü de bu hafta geliyor. İdeal fasulye, Eikli 5lt su, Bomb-X enerji içeceği de bu hafta sizlerle. Diğer gıda ürünlerini a101.com.tr’den edindiğimiz bilgiler ışığında incelemeye çalışacağız. Ancak belirtelim ki 22 haziran tarihinde A101 yine oldukça iyi fırsatlar sunacak. Uzun zamandır incelediğimiz fırsat sayfalarından daha güzel ve daha iyi fiyatlar var izlenimi uyandırıyor bu 22 haziran katalogları… A101 indirimlerinin aslında fırsatlarla dolu olduğunu bilen takipçileri de en doğru bilgiyi A101.com.tr’den teyit ederek ürün hakkında incelemeleri burada okuyor. Siz de A101 indirimlerini aktüel ürünler’den inceleyin ve siz de indirimleri kaçırmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Haziran 2017 tarihinde, A101 22 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...