A101 yepyeni fırsatları ile geliyor. A101 22 Kasım kampanyalarında harika indirimler bulunuyor. Bu haftanın merak edilen kataloglarını inceledik ve detayları ile birlikte sizlere sunduk. Çok merak uyandıran bu ürünler A101 marketlerde sizleri bekliyor. İşte büyük fırsatlar kataloğu sitemizde… Bu hafta Taç marka Halı 49,00 TL’den satışa sunulacak. Birçok olumlu yönleri ile takipçilerinin ilgisini çeken bu ürün yıkanabilir, üstelik kaymaz tabanlı özelliği ile çok kullanışlı… Kışın en sevilen kumaşlarından olan Bay Tam Fermuarlı Polar Üst 27,95 TL, Bayan Tam Fermuarlı Welsoft Yelek 24,95 TL olarak kampanada… Bay Soket Çorap 9,95 TL, Bayan Soket Çorap 3,95 TL ve son olarak Ters Havlu Bayan Patik Çorap 2,75 TL üstelik bu ürünler arasında bir de Peştamal 4,95 TL’den sunulacak. Birçok fırsat kataloğuna ulaşmak için bizleri takip etmeye devam edin… İndirimleri ve kampanyaları sitemiz aktuel-urunler.com olarak incelemeye devam ediyoruz siz de takibe devam edin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2018 tarihinde, A101 22 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...